Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Тільки третина навчального часу – на навчання, решта – на виробничу практику. За таким принципом нині на Дніпропетровщині отримують освіту 794 учні профтехів. Загалом на дуальне навчання вже перейшли 20 закладів області. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

    «Дніпропетровщина – у лідерах за впровадженням дуального навчання у профтехах. За такої форми організації освітнього процесу теорія нерозривно поєднана із практикою на робочому місці. Навіть оцінки учнів залежать і від засвоєних знань, і від рівня профпідготовки, який вони демонструють на виробництві. Від цього виграють і заклади, і учні, і роботодавці. Оскільки підготовка стає більш якісною, випускники вже мають професійний досвід, а підприємства – адаптованого до виробництва випускника», – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.
    На дуальну форму навчання перейшли вже 20 профтехів області. Нині у них отримують освіту 794 учні.

    Загалом у регіоні – понад півсотні закладів профосвіти.

    У 2019-му на Дніпропетровщині за дуальною формою у профтехах отримували освіту 499 учнів. За цим показником область посіла друге місце в Україні.