www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти.
Версія для друку Написати листа
Учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти.

Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення. Зареєстровані учасники зможуть скласти пробне тестування не в закладах освіти, а вдома. Інструкцію, як скласти тести та отримати свій результат пробного ЗНО, розміщено на сайті Український центр оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платною послугою для учасників. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону. У вартість пробного ЗНО входить оплата послуг за виконання значного обсягу робіт, як-от:

▪ укладання тестів,

▪ переклад цих тестів мовами національних меншин,

▪ підготовка, друк та комплектування тестових зошитів, бланків відповідей та інформаційних бюлетенів,

▪ доставка матеріалів до пункту тестування,

▪ оплата праці працівникам, які залучені до організації та проведення,

▪ виконання заходів із визначення результатів пробного ЗНО.

Детальна інформація щодо повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде розміщена на сайтах МОН та Українського центру оцінювання якості освіти після офіційного погодження.

Докладніше: bit.ly/3e11XHl

#ПробнеЗНО #ЗНО #Вступ2020


На изображении может находиться: текст
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор