www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Двом науковцям з Дніпропетровщини призначили іменні стипендії Верховної Ради
Версія для друку Написати листа
Протягом року вони щомісяця отримуватимуть 10510 грн. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Верховна Рада призначає стипендії молодим вченим, які мають ступінь доктора наук та проводять важливі фундаментальні або прикладні дослідження. Цьогоріч на отримання коштів для виконання своїх робіт претендувало близько 90 науковців з різних областей країни. Визначили 30 переможців – серед них і двоє вчених з Дніпропетровщини», розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
    Іменною стипендією відзначили докторку хімічних наук, професорку кафедри Українського державного хіміко-технологічного університету Ольгу Свердліковську. Кошти – на виконання наукової роботи «Полімерні іонні рідини та іонні рідини іоненового типу».

    Ще одну стипендію Верховна Рада призначила доктору технічних наук, доценту кафедри Національної металургійної академії України Сергію Федорову. Його робота присвячена розробці енергоефективної термічної технології виробництва «зеленого»графіту на основі відновлюваних джерел енергії.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор