www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Павлоградський відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє
Версія для друку Написати листа
З 1 січня 2021 року змінюються рахунки для сплати ЄСВ!

  Павлоградський відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/446488.html повідомила, що з 01 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску (Небюджетні рахунки 3556 у розрізі територіальних органів ДПС).
  Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.
  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

  Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску по Дніпропетровській області


  Павлоградський відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).
  Звертаємо увагу, що кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.
  Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Дніпропетровській області
  Інформація розміщена на субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України за посиланням
  https://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/
  Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.
  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

  Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (з 01.01.2021)


  Павлоградський відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області у зв’язку з тим, що 01.01.2021 вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску, звертає увагу на заповнення платниками поля «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  Так, при сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
  * ;101 ; код за ЄДРПОУ ; сплата єдиного внеску ; ; ;
  1 2 3 4 5 6 7
  1 – службовий код ("*");
  2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);
  3 – код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату;
  4 – друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу;
  5 – не заповнюється;
  6 – не заповнюється;
  7 – не заповнюється.
  Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДПС
  Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням
  https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/446361.html
  Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.
  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

  Про електронні сервіси ДПС йшлося на онлайн-вебінарах з платниками Дніпропетровщини


  Працівниками управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області з 22.12.2020 по 24.12.2020 проведено навчальні онлайн-вебінари, під час яких платникам були роз’яснені основні аспекти користування електронними сервісами ДПС України, зокрема Електронним кабінетом.
  Відкривала вебінари та вітала учасників начальник управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Алла Свірська. Вона зазначила, що в умовах карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, спілкування з державними органами дистанційно є вимогою сьогодення.
  Тому одна з ключових функцій податкової служби – зробити процес роботи з платниками податків максимально автоматизованим. У платників є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації та подати звітність до податкових органів без особистих візитів до служби.
  Під час зустрічей учасники обговорювали запроваджені на вебпорталі ДПС України електронні сервіси, які забезпечують спілкування з податковими органами дистанційно, та інші актуальні питання
  Податківці звернули увагу на те, що з 1 січня 2021 року розпочинається етап подання річної податкової звітності суб’єктами господарювання та кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року. У зв’язку з заходами, спрямованими на попередження інфікування та поширення вірусних інфекцій, платникам рекомендовано утриматися від відвідування Центрів обслуговування платників та надавати звітність в електронному вигляді, зокрема використовуючи безкоштовний сервіс «Електронний кабінет».
  Платники подякували податківцям за організацію онлайн-зустрічей, під час яких вони мали змогу отримати корисну інформацію, та наголосили на необхідності проведення подібних заходів і в подальшому.

  Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області встановлено факти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

  Податківцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області під час аналізу діяльності суб’єктів господарювання у сфері сільгоспвиробництва встановлені факти легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом на загальну суму понад 11,2 млн гривень.
  Так з’ясовано, що керівник комерційного підприємства шахрайським шляхом заволодів сільськогосподарською продукцією (насінням ріпаку), що належала підприємству – сільгоспвиробнику, та здійснив дії, направлені на маскування її походження через нібито придбання зазначеної продукції у низки СГ, які формували податковий кредит від суб’єктів господарювання з наявними ознаками «фіктивності», діяльність яких характеризується невідповідністю придбаного та реалізованого товару.
  В подальшому, маючи намір реалізації майна, здобутого злочинним шляхом, протягом 2019 року через підконтрольні СГД було здійснено експортні операції з сільськогосподарською продукцією на адресу нерезидентів, зареєстрованих у країнах ЄС.
  Крім того, виявлено фінансові операції, які проведені протягом 2019 – 2020 років директором комерційного підприємства, щодо внесення на рахунки грошових коштів в якості фінансової допомоги на загальну суму 18,4 млн грн, походження яких не встановлено.
  За результатами розгляду складених матеріалів аналітичного дослідження обліковано кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.
  Наразі триває слідство.

  Запровадження єдиного рахунку для сплати податків

  З 1 січня 2021 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків. Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки.
  Перший – через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001.
  Другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.
  Третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.
  Платники, які не подали Повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.
  Звертаємо увагу, що відмовитися від використання єдиного рахунку можна буде з 1 січня наступного календарного року.

  Проведено Інтернет-конференцію за темою «Єдиний рахунок для сплати податків із 2021 року»


  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01 січня 2021 року запроваджується можливість сплачувати податки та збори з використанням Єдиного рахунку для сплати податків і зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Єдиний рахунок).
  Таку можливість передбачено законами України від 04 жовтня 2019 року № 190-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі –Закон № 190), від 13 квітня 2020 року № 559-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і Порядком функціонування єдиного рахунка та виконання норм статті 351 Податкового кодексу України центральними органами виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 321.
  Вищезазначеними документами визначено порядок функціонування Єдиного рахунку.
  Єдиний рахунок запроваджено для сплати податків і зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і інших платежів, які контролюються органами ДПС.
  Використання Єдиного рахунку згідно з Законом № 190 передбачено з 01.01.2021.
  У зв’язку з цим у платників виникають питання: хто зобов’язаний переходити на використання Єдиного рахунку, що для цього потрібно тощо.
  Редакцією всеукраїнської газети «Приватний підприємець» спільно з фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено Інтернет-конференцію на тему «Єдиний рахунок для сплати податків із 2021 року».
  На запитання платників відповідали начальник Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб та начальник управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Алла Свірська.
  Рахунок буде застосовуватися за бажанням платників.
  Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.
  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор