www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Школярів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в обласному конкурсі есе
Версія для друку Написати листа
Школярів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в обласному конкурсі есе

    «Цілі сталого розвитку: відкрите суспільство». Учнів 8-11 класів запрошують взяти участь в обласному конкурсі есе. Його проводить Дніпропетровське відділення Малої Академії Наук України. Роботи можна подати до 28 червня, повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
    «Конкурс присвятили 24-й річниці Конституції України. Основна мета – привернути увагу молоді до Цілей сталого розвитку, а також сприяти національно-патріотичному розвитку школярів. Долучитися запрошуємо учнів та вихованців закладів середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти», – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
    Організатори конкурсу пропонують учасникам пофантазувати й написати есе у вигляді інтерв’ю – з філософом, культурним або громадсько-політичним діячем минулого чи сучасності. Тематика – побудова відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення вільного доступу для правосуддя, створення ефективних інституцій на всіх рівнях. Обсяг – не більше трьох сторінок формату А4.

    Надіслати есе слід до 28 червня на електронну адресу dnepr.obl.man@gmail.com. Члени журі оцінюватимуть грамотність робіт, їхню відповідність ідеї конкурсу, художню майстерність і смислову наповненість. Результати оголосять 3 липня.
    Більше – на (https://dvman.dnepredu.com/uk/site/golovna.html).

https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ed/603/fe2/5ed603fe27311999492463.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор