www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
За два роки у Дніпрі медики найкращої хірургії країни прооперували майже 10 тис дітей – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Сучасний хірургічний корпус дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва працює два роки. За цей час він став справжньою Меккою для маленьких пацієнтів із різних куточків держави. З 2019-го там зробили майже 10 тисяч операцій. Деякі з них унікальні для українських лікарень. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

    «Новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі звели «з нуля» за сучасними стандартами. Там – декілька відділень різного профілю. Суперстерильні операційні – із новітнім обладнанням. Інтенсивна терапія та реабілітація – наче у європейських клініках. Палати і коридори більше нагадують комфортний готель, аніж лікарню, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – З відкриття медики найкращої в Україні хірургії допомогли 27,7 тис маленьких пацієнтів. Із них майже 10 тис потребували оперативного втручання».
    До фахівців ортопедо-травматологічного відділення везуть дітей з усієї України. Там виправляють складні вивихи та деформації хребта. Раніше подібні операції робили лише у спеціалізованих інститутах Києва і Харкова, каже завідувач Дмитро Єршов.

    «Загалом провели 1275 операцій. Багато маленьких пацієнтів із ДЦП. Приблизно у 20% таких дітлахів трапляється вивих стегна. Тоді вони потребують складної операції. У той час як можна обійтися і малотравматичним втручанням, якщо зробити це вчасно, ще до появи вивиху, – сказав Дмитро Єршов. – Аби визначити, чи має конкретна дитина ризик виникнення такого захворювання, необхідно її обстежити. Все, що потрібно зробити батькам, – прийти до нас на прийом. Маємо 10 ортопедів високої кваліфікації та необхідне обладнання».
    Одночасно хірургічне відділення Центру матері та дитини ім. Руднєва може прийняти близько ста маленьких пацієнтів.

    За два роки найчастіше зверталися до фахівців травмпункту. Вони допомогли 16 тис дітей. Лікарі відділення захворювань голови та шиї – майже 7 тис, реконструктивно-пластичної хірургії – 2,8 тис. Ще 69 хлопчиків та дівчаток прийняли кардіо- та нейрохірурги.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор