www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На другому всеукраїнському форумі «Україна 30» говорять про тарифи
Версія для друку Написати листа
На другому всеукраїнському форумі «Україна 30» говорять про тарифи

У Києві розпочався другий всеукраїнський форум «Україна 30». Три дні обговорень присвятять тарифам. Йтиметься про принципи роботи ринку газу, логіку підвищення та зниження цін, вибір надійного постачальника та субсидії. Приєднатися до зустрічі можна онлайн.

«Будь-яке зростання тарифів на тепло в сьогоднішніх умовах сприймається споживачами негативно. І це зрозуміло, – підкреслив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. – Всі гілки влади об’єдналися, аби не допустити збільшення цін на послуги теплопостачання».

Для індивідуальних домогосподарств встановили граничну ціну газу – 6,99 грн за кубометр. Обмеження – до кінця опалювального сезону. Незмінною залишиться і ціна теплопостачання та гарячої води для мешканців багатоквартирних будинків. Це закріплено меморандумом Уряду та мерів міст. Діють субсидії та монетизовані компенсації за електроенергію.

«В Україні працює вільний ринок газу. Споживачі мають реальну можливість впливати на нього, а отже – на сервіс та ціни. Все просто: потрібно обрати газопостачальника з найкращими умовами. А як щось не підійде – підписати договір з іншим. Так стимулювати конкуренцію між компаніями», – вважає заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

Олексій Чернишов додав, що пріоритетом України має стати енергоефективність.

«Маємо використовувати найкращі європейські практики. Зосередити увагу на комплексній термомодернізації будинків, – сказав міністр. – Це дозволить зменшити цифри у платіжках».

Форум «Україна 30. Платіжка» триватиме з 15 по 17 лютого. Більше інформації та онлайн трансляція – тут.
Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор