www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У грудні держава заохотила 5113 медиків області за боротьбу з коронавірусом
Версія для друку Написати листа
Держава заохочує працівників закладів охорони здоров’я за допомогу хворим на коронавірус. За роботу в листопаді доплати отримали 5113 медиків області. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

    «Доплати від держави за боротьбу з COVID-19 медпрацівники отримують за попередній місяць. Приміром, у грудні – за роботу в листопаді. Кошти нараховують через НСЗУ – за програмою медичних гарантій, – зазначили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. – Наприкінці 2020-го держава заохотила 5113 медиків області. Загалом їм виплатили 80,6 млн грн».
    Доплати за листопад отримали 1880 працівників обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 257 – мобільних бригад, 2976 – обласних клінічних лікарень ім. Мечникова та «Фтизіатрія», госпітальних баз Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська, Першотравенська, Нікополя, Павлограда, Синельникового та Слобожанської ОТГ.

    Розмір доплат кожному медпрацівнику встановлює керівник конкретного закладу охорони здоров’я. Максимально можливий – 300% до посадового окладу.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор