Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Для майже 800 соціальних працівників Дніпропетровщини передали засоби індивідуального захисту – маски, рукавички, антисептики, бахіли. Допомога – частина спільного проєкту Мінсоцполітики, ЮНІСЕФ та громадської спілки «Українська мережа за права дитини». Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

    «На Дніпропетровщині працює проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів додому. Його запровадили Міністерство соціальної політики України, ЮНІСЕФ та Українська мережа за права дитини, – розповіла Ірина Грицай. – Один з головних етапів проєкту – моніторинг потреб таких родин. Аби візити до домівок під час COVID-19 були безпечними, соцпрацівникам передали набори засобів індивідуального захисту».
    Засоби індивідуального захисту отримають майже 800 фахівців із соціальної роботи та спеціалістів служб у справах дітей області. Кожен набір розрахований на 2 місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

    Програму з підтримки дітей, які повернулися з інтернатів додому, втілюють у 12 містах та районах області. Вона передбачає глибинний моніторинг потреб родин, надання матеріальної та гуманітарної допомоги, навчання для соцпрацівників.

    Окрім Дніпропетровщини, проєкт втілюють у Волинській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях. Він триватиме півроку.