www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Школи Дніпропетровської області перевірять на дотримання карантинних обмежень
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині розпочалися масові рейди з перевірки дотримання карантину в школах, закладах громадського харчування, торгівлі та у транспорті. Першочергово проконтролюють навчальні заклади Дніпра і Кривого Рога. За порушення встановлених обмежень штрафуватимуть. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Область потрапила до «жовтої» карантинної зони, все – через значне збільшення кількості випадків COVID-19. Аби не допустити подальшого розповсюдження епідемії, посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень. Перевірки здійснюють рейдові бригади. Першочергово промоніторять всі школи Дніпра та Кривого Рогу, а також навчальні заклади в кожному районі області. Адже багато випадків коронавірусу спостерігаємо саме в освітніх установах. Так, на сьогодні вже учнів однієї школи та 191 окремого класу в регіоні перевели на дистанційне навчання», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  У складі рейдових бригад – працівники поліції та Держпродспоживслужби. Такі групи діють у кожному районі області.

  Зокрема, у школах вони перевіряють дотримання маскового режиму, провітрювання приміщень, проведення температурного скрінінгу вчителів. Наявність запасів дезінфекторів, паперових рушників. А ще – чи адаптований під карантин розклад занять, чи заборонений вхід до закладу батьків та сторонніх осіб.

  Рейди проводять і у ресторанах, кафе, їдальнях, магазинах, на ринках. Перевіряють дотримання правил карантину в громадському транспорті. Зокрема, наповнюваність салонів, їх своєчасну дезінфекцію та наявність масок у пасажирів.

  «Рейди проводитимемо постійно, поки діятиме карантин. Якщо виявлятимемо порушення – просто на місці поліцейські складатимуть протоколи на керівників закладів або перевізника. Штрафи – від 17 до 34 тис грн», – сказав начальник управління державного нагляду ГУ Держпродспоживслужби Олексій Губський.
  Найближчим часом планують організувати рейди й у дитсадках та вишах області.

  Нині в Україні – 201 305 випадків COVID-19. Із них 5351 – на Дніпропетровщині.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор