www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі наукових проєктів
Версія для друку Написати листа
Вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі наукових проєктів

    Вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі українсько-французьких проєктів. Переможці отримають фінансування своїх розробок. Заявки приймають до 15 липня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
    Долучитися до конкурсу запрошують науково-дослідні групи закладів вищої освіти та наукових установ. Щоб взяти участь у конкурсі, слід відправити або подати особисто пакет документів за адресою: Міністерство освіти і науки України, бул. Тараса Шевченка, 16, к. 310, м. Київ, 01601.

    Серед пріоритетних напрямків проєктів, зокрема, інформаційні та комунікаційні технології, енергетика й енергоефективність, раціональне природокористування, фізика високих енергій, аграрний сектор, гуманітарні науки і науки про життя, нові технології профілактики та лікування захворювань, нові речовини та матеріали.

    Конкурс проводять МОН України, Міністерство Європи та закордонних справ Франції, Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції. Більше інформації – (https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-francuzkih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-rr-dedlajn-podachi-zayavok-15-lipnya).


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ed/905/b53/5ed905b5302c1785232017.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор