www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ОТГ Дніпропетровщини запрошують долучитися до конкурсу кращих практик місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа
ОТГ Дніпропетровщини запрошують долучитися до конкурсу кращих практик місцевого самоврядування

    Органи місцевого самоврядування можуть презентувати свої найкращі практики на всеукраїнському конкурсі. Заявки прийматимуть до 25 серпня 2020-го. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
    «Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводять з 2012 року. Цьогоріч учасників запрошують презентувати напрацювання, пов’язані зі створенням комфортного життєвого середовища, покращенням якості надання освітніх послуг, формуванням діалогу між владою та громадою», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
    Для участі потрібно заповнити заявку і надіслати її до 25 серпня 2020 року на адресу best.practice.ukraine@coe.int.Там слід описати, зокрема, як впровадження практики вплинуло на розвиток громади. Деталі – тут або за телефонами: (044) 590 47 76 та (044) 303 99 16.
    Конкурс організовує Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнською асоціацією громад.https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ee/9e7/10c/5ee9e710cf417367854512.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор