www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Покрові для дітей-сиріт будують затишну оселю
Версія для друку Написати листа
У Покрові зводять малий груповий будиночок. Там разом із вихователями мешкатимуть сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Ззовні будівля майже готова – залишилося пофарбувати фасад. Зараз у розпалі – роботи всередині. Будівництво – за сучасними технологіями енергозбереження. Із його ходом ознайомився голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Малі групові будиночки для дітей-сиріт зводимо відразу в декількох куточках регіону. Сучасна затишна оселя – чудова заміна застарілих інтернатів, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Одну з таких домівок наразі зводять у Покрові. Вона – на 10 хлопчиків та дівчаток. Вихованці матимуть комфортні спальні, ігрову, вітальню, обідню залу. Здобути побутові навички для майбутнього самостійного життя їм допоможуть педагоги».
  Одноповерховий будинок для сиріт у Покрові – вже із покрівлею, утепленим фасадом та вікнами. Тепер його пофарбують у два кольори.

  Підрядники вже провели воду та каналізацію. Розпланували територію. Вирівняли ґрунт під дитячий майданчик та доріжки.

  «Наразі чекаємо на тротуарну плитку – для облаштування доріжок. Майданчик буде із нетравматичним гумовим покриттям. Установимо каруселі та гойдалки. Перед входом у будинок зробимо простору терасу. Намагаємося створити для дітей максимум комфорту», – сказав генпідрядник Ігор Юрик.
  Нині у розпалі – роботи всередині. Будівельники завершують прокладати інженерні мережі. Готують приміщення під оздоблення. Вже виконали стяжку підлоги. Зараз монтують на стінах каркаси під обшивку гіпсокартоном.

  Наразі у Покрові – 5 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор