www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців регіону запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі кращих практик молодіжної роботи
Версія для друку Написати листа
Мешканців регіону запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі кращих практик молодіжної роботи

  Триває прийом заявок на щорічний всеукраїнський конкурс кращих практик молодіжної роботи. Заповнити анкету можна до 1 вересня включно. Кількість поданих робіт від одного учасника – необмежена. Долучитися запрошують й мешканців області. Про це повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.
  «На Дніпропетровщині активна, розумна та креативна молодь. Вона втілює цікаві проєкти, займається волонтерством та просуванням демократичних реформ у громадах. Опікується проблемами екології, допомагає вразливим групам однолітків. Конкурс – гарна нагода презентувати свої доробки на всеукраїнському рівні, – зазначив Владислав Яцук. – Цьогорічна тематика – цифрова молодіжна робота. Зокрема, як на неї вплинув карантин та криза, спричинена COVID-19».
  Результати повідомлять 15 листопада. Офіційна церемонія нагородження відбудеться на Четвертому щорічному Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць наприкінці листопада.

  Найкращі проєкти включать до друкованого та електронного щорічного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні». Десять переможців конкурсу отримають призи та відзнаки.

  Додаткова інформація – у координаторки конкурсу Анни Острікової anna.ostrikova@undp.org. Подати заявку можна за посиланням.
  Конкурс проводить Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f2/7d2/8e4/5f27d28e4269f776584954.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор