www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині запустили пілотний проєкт з підтримки дітей
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині запустили пілотний проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів в сім’ї. Він передбачає глибинний моніторинг потреб, надання гуманітарної та матеріальної допомоги, навчання фахівців, які працюють з такими родинами. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

    «В Україні через COVID-19 діти з інтернатів повернулися додому. Це стосується тих родин, де батьки не позбавлені батьківських прав, проте мають певні труднощі. Наприклад, їм важко виховувати дітей через інвалідність або недостатній фінансовий ресурс, – розповіла Ірина Грицай. – Аби підтримати такі родини, спільний проєкт запустили Мінсоцполітики, ЮНІСЕФ та Українська мережа за права дитини. Дніпропетровщина – серед пілотних областей з його втілення».
    Програма передбачає глибинний моніторинг потреб родин, який проведуть соцпрацівники, фахівці служби у справах дітей, освіти. Далі – надання підтримки, необхідної в кожній конкретній ситуації. Зокрема, йдеться про матеріальну допомогу та гуманітарну – меблі, канцтовари, дитячий одяг, засоби гігієни для сімей під соціальним супроводом.

    «Проєкт втілюватимемо у 12 містах та районах області. Загалом охопимо понад тисячу сімей з дітьми. Найбільше таких родин – у Кривому Розі, Дніпрі, Магдалинівському та П’ятихатському районах, – зазначила директорка Дніпропетровського обласного центру соціальних служб Лілія Калитюк. – Програма передбачає забезпечення засобами індивідуального захисту та навчання соцпрацівників та працівників служб у справах дітей – тренінги з психології та комунікації».
    Проєкт триватиме півроку. Окрім Дніпропетровщини, у ньому беруть участь Волинська, Миколаївська, Полтавська та Харківська області. Найкращі напрацювання планують розповсюдити по всій країні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор