Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


На телеграм-каналі Дніпропетровського обласного перинатального центру запрацював чат-бот. Віртуальний помічник відповідає на найрозповсюдженіші питання породіль про грудне вигодовування. Як скористатися новинкою, розповіла генеральна директорка закладу Людмила Падалко.

  «Ідею запропонував чоловік однієї з наших пацієнток, за фахом – айтішник. Аби породіллі могли отримати підказку в будь-який час доби та день тижня, створив чат-бот. А психологиня та фахівець із грудного вигодовування – допомогли зібрати найрозповсюдженіші питання молодих мам. У тандемі розробили першого подібного онлайн-помічника в Україні. Він тільки-но почав роботу, а нашим досвідом вже зацікавилися колеги із інших регіонів. Рекомендуємо користуватися новинкою і сімейним лікарям та радити його своїм пацієнткам», – поділилася генеральна директорка Дніпропетровського обласного перинатального центру Людмила Падалко.
  Штучний інтелект готовий відповісти на півтори сотні питань – як годувати дитину, зберігати молоко, як правильно харчуватися та чи займатися спортом. Перелічені й симптоми у малюка, за яких обов’язково слід викликати швидку.

  Аби скористатися чат-ботом, потрібно скачати на телефон застосунок Telegram. Далі – кілька варіантів:

  · у пошуку Telegram ввести @motherVA_bot.
  · перейти за посиланням https://t.me/motherVA_bot.
  · скористатися QR-кодом, який розміщений на наліпках у перинатальному центрі.