www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини запрошують стати учнями «Школи фермерства 2.0»
Версія для друку Написати листа
Жителів Дніпропетровської області, які мріють про власний сільськогосподарський бізнес, запрошують на навчання. У лютому стартує онлайн-курс «Школа фермерства 2.0». Дистанційні заняття безкоштовні, проходитимуть щодня ввечері. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

    «Люди, які вирішили займатися фермерством, мають чудову нагоду здобути необхідні навички. Онлайн-курс розрахований на два тижні. Плануються тематичні вебінари по 2 години щодня. Слухачі можуть обрати найбільш цікавий для них модуль або навіть декілька. Зокрема, птахівництво, бджільництво, садівництво та виноградарство, зернові і технічні культури, основи сільськогосподарської кооперації, – зазначили у департаменті. – Найперше організатори навчання хочуть підтримати переселенців. Їх зараховуватимуть першочергово».
    Аби долучитися до «Школи фермерства», потрібно заповнити анкету. Дедлайн реєстрації – 7 лютого, 23:00. Кандидатів, які пройшли відбір, повідомлять електронним листом або по телефону.
    Додаткові питання можна надсилати на електронну адресу farmingshkola@gmail.com.
    Проєкт реалізують Товариство з міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини та громадська організація «Покоління «ЗЕД».
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор