www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 23 жовтня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Павлоградський міськрайонний центр зайнятості інформує
Версія для друку Написати листа

Шановні роботодавці!

Якщо Ви створюєте нові робочі місця та працевлаштовуєте на них громадян за направленням центру зайнятості, пропонуємо скористатись можливістю та отримати фінансову підтримку від Державної служби зайнятості відповідно до Закону України «Про зайнятість населення».
Для роботодавців, що:
Ø Приймають на роботу громадян, які відносяться до категорії соціально незахищених (ч.1 ст.14 Закону)
Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного, за направлениям центру зайнятості державної служби зайнятості строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений (ст.26 Закону)

Ø Належать до суб’єктів малого підприємництва та створюють нові робочі місця в приоритетних видах економічної діяльності
Суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості державної служби зайнятості на нові робочі місця в приоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений (ст.27 Закону)

Умови надання компенсації
роботодавець створює нове робоче місце у зв'язку з:
-утворенням нового суб'єкта господарювання;
- збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності зменшення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців.
не має заборгованості із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
не визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного. Компенсація перераховується щомісяця на рахунок роботодавця.
Розмір компенсації визначається на підставі даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суму єдиного внеску, сплаченого роботодавцем за працівника.
За більш детальною інформацією щодо порядку надання компенсації єдиного внеску звертайтесь до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості, який знаходиться за адресою:
м. Павлоград, вул. Ганни Світличної, 55, тел. (0563)26-95-16.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор