www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Понад 2,3 тис мешканців Дніпропетровщини підписали контракт із ЗСУ в 2020 році
Версія для друку Написати листа
Протягом 2020 року понад 2,3 тис жителів Дніпропетровщини стали до лав Збройних Сил України, підписавши контракт. Із них 10% офіцери, решта – сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

  «Служба в Збройних Силах України – важлива та престижна. У 2020 році військовим шляхом пішли понад 2,3 тис жителів області. Десята частина з них офіцери, решта – сержанти та солдати», – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.
  Підписати контракт можуть як чоловіки, так і жінки віком від 18 до 45 років. Головні вимоги – відсутність судимостей, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість та успішні результати професійно-психологічного тестування.

  Контракт триває від 6 місяців до 5 років. На цей час військовослужбовців забезпечують пільговим житлом. Для них – повний соцпакет і можливість безкоштовної освіти. Тим, хто винаймає житло, виплачують компенсацію.

  Мінімальна зарплатня військовослужбовців–«контрактників» – 10,2 тис грн.

  За укладання першого контракту передбачене одноразове грошове заохочення. Рядовим – 8, сержантам – 9 прожиткових мінімумів. Це додатково від майже 17 до понад 21 тис грн.

  Ще можна отримати виплати за виконання завдань в ООС – від 6,5 до 17 тис грн. Винагорода, зокрема, за знищення ворожої техніки.

  Щоб підписати контракт, варто звернутися до центру зайнятості чи територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор