Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Сучасний лаундж з аутентичними мотивами для дітлахів та їхніх батьків. У музеї «Літературне Придніпров’я» презентували анімаційний проєкт «Колискова країна». Він складається з 25 відео історій, створених на базі українських «колисанок». Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

    «Відеозбірка представляє культурну спадщину кожної з областей України. Там переплелися ніжні колискові мелодії в авторській обробці, різноманітні традиції, пізнавальна інформація, оригінальні малюнки та орнаменти. Показані темперамент, ментальність, мовні особливості жителів різних регіонів нашої країни. А ще історії, казки та вірування. Вся анімація намальована наживо. Музичний супровід – колискові в нових акустичних, оркестрових та електронних аранжуваннях, – розповіли в управлінні. – Один із фільмів присвячений Дніпропетровщині. Епізод розповідає багато нового про рідний край».
    Крім трихвилинних анімаційних фільмів, організатори у експозиції відкривають завісу створення проєкту – показують глядачу вихідні матеріали.

    Мешканці області зможуть відвідати виставку протягом місяця з 23 листопада до 20 грудня. За умови дотримання усіх карантинних вимог. У приміщенні музею обов’язково знаходитися у масці, притримуватися соціальної дистанції, користуватися дезінфекторами.

    Адреса: просп. Дмитра Яворницького, 64. Регламент роботи: понеділок – п’ятниця з 11:00 до 17:45. Каса працює до 16:45. Телефон для довідок: 067-211-05-43.