www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Родини АТОвців з Дніпропетровщини придбають держкоштом 19 квартир
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч на придбання квартир для 19 родин АТОвців з Дніпропетровщини виділили 24,3 млн грн з державного бюджету. Три з них вже купили житло, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Дбаємо про бійців АТО/ООС з Дніпропетровщини – організовуємо реабілітацію, культурні заходи, підтримуємо їхні спортивні захоплення. Один з основних напрямків роботи – забезпечення родин військових житлом, – розповів Олександр Бондаренко. – Цьогоріч запустили обласну програму – передбачили в бюджеті фінансування на квартири для близько 70 родин. Ще 19 сімей зможуть придбати житло державним коштом. Оселі вони обиратимуть самі у будь-якому населеному пункті України».
    Держава виділила фінансування на квартири для сімей загиблих військових, АТОвців з І та ІІ групами інвалідності, бійців-переселенців, які мають ІІІ групу інвалідності.

    За цією програмою три сім’ї вже придбали житло: квартири у Дніпрі та Новомосковську та будинок в Іларіонівській ОТГ. Ще 16 мають визначитися з покупкою протягом року.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор