www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Медиків України запрошують долучитися до телемосту з китайськими колегами
Версія для друку Написати листа
Поспілкуватися онлайн із китайськими медиками, які мають величезний досвід боротьби із COVID-19. Таку можливість матимуть лікарі України під час чергового телемосту з Піднебесною. Міжнародні відеоконференції організовує Обласний Штаб протидії коронавірусу при Дніпропетровській ОДА. Наступна онлайн-зустріч – 20 травня. Про це повідомив очільник області Олександр Бондаренко.

    «Першими серед інших областей започаткували телемости для медиків. Надаємо можливість ознайомитися з передовими методиками протидії епідемії та лікування хворих, напрацьованими зарубіжними колегами. Під час відеоконференцій власними доробками діляться ескулапи з Ізраїлю, Італії та Китаю. Всю інформацію про такі онлайн-зустрічі можна знайти на спеціально створеному благодійниками інформаційному порталі, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Досвід медиків Піднебесної неоціненний. Адже вони стали першими, кому довелося стикнутися з новим вірусом. Запрошуємо долучитися до другої відеоконференції з китайськими професорами Центрально-Південного університету і головними лікарями клінік усіх бажаючих».
    Друга відеоконференція із китайськими медиками відбудеться 20 травня. Приєднатися до онлайн-трансляції можна буде за посиланням.
    Початок – о 14:00.

    До першого телемосту з китайськими колегами долучилися онлайн близько тисячі медиків Дніпропетровщини.

    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор