Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


В Уряді озвучили план зі зменшення тарифів

  Встановлення граничної ціни, робота над річним продуктом, перевірки компаній-монополістів. В Уряді озвучили план дій, який допоможе знизити тарифи для населення, зокрема, й для мешканців Дніпропетровщини. Який саме, розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

  «Уряд працює над зниженням зависоких тарифів для населення, зокрема, на газ. Для цього втілює план, який включає кілька кроків», – пояснили в управлінні.

  · Уряд встановив граничну ціну на газ для побутових споживачів до кінця опалювального періоду – 6,99 грн за кубометр.
  · У цьому опалювальному сезоні тарифи на опалення та гарячу воду не зростатимуть. Таке рішення прийняли на зустрічі Уряду, Асоціації міст України, «Нафтогазу» та місцевих керівників.
  · Працюють над річними продуктом на газовому ринку. Планують, що тариф від газопостачальних компаній буде фіксованим протягом 12 місяців. Таке рішення дозволить уникнути різких коливань ціни.
  · Антимонопольний комітет України розслідує дії компаній, які необґрунтовано завищили ціни для споживачів. Проти них вже відкрили 6 справ.
  · Спростили систему отримання субсидій. Нині на Дніпропетровщині допомогу від держави отримують майже 240 тис людей.
  · Напрацювали рішення і для споживачів, які користуються електроопаленням. Аби підтримати їх, планують запровадити спеціальний механізм субсидій.
  · Уряд розробляє законопроєкт про укрупнення облгазів. Це дозволить вирішити питання про високі платежі за розподіл газу – абонплату.
   «Водночас в Україні продовжать розвиток ринку газу. Чесні «правила гри» на ньому дозволять сформувати справедливі та обґрунтовані тарифи для населення», – додали в управлінні.

   Як змінити постачальника газу – тут.