www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мери Дніпропетровщини підтримують меморандум про тарифи на тепло та гарячу воду
Версія для друку Написати листа
Мери Дніпропетровщини підтримують меморандум про тарифи на тепло та гарячу воду

  Вартість тепла та гарячої води для мешканців багатоповерхівок не зміниться до кінця опалювального сезону. Це закріплено Меморандумом уряду та місцевої влади. Підтримали угоду й мери з Дніпропетровщини. Їх коментарі – далі.

  «Підписаний Меморандум – результат непростого, але дієвого діалогу між центральною владою і місцевим самоврядуванням, – підкреслив мер Кривого Рогу Костянтин Павлов. – Це важливо для жителів нашого міста і всіх міст країни».

  Його думку поділяє й Нікопольський міський голова Олександр Саюк.

  «Важливо вміти об’єднувати зусилля всіх гілок влади і знаходити компроміс в інтересах громадян», – зазначив Олександр Саюк.

  Серед закріплених Меморандумом домовленостей – відшкодування для теплопостачальників різниці між ринковою ціною на газ і ціною в тарифах за тепло. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій не перекладатимуть на місцеве самоврядування. Це один з безперечних плюсів угоди, наголосив очільник міста Підгородне Андрій Горб.

  «Ми дуже задоволені, що є такий Меморандум. Що центральна влада комунікує з органами місцевого самоврядування і захищає інтереси всіх жителів міст», – сказав він.

  За словами мера Павлограду Анатолія Вершини, Меморандум – це гарантія спокійного завершення опалювального сезону.

  «Була реальна загроза підвищення тарифів. Меморандум – це вихід з ситуації. Він встановлює зрозумілі «правила гри», – вважає Анатолій Вершина.


  Меморандум підписали Кабмін, НКРЕКП, Нафтогаз та мери українських міст.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор