www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відновлення інфраструктури та боротьба з COVID-19: як змінилася Дніпропетровщина за півроку 2020-го
Версія для друку Написати листа
Боротьба з пандемією коронавірусу, карантин та водночас – масштабне оновлення шкіл, садочків, стадіонів, доріг. Таким було перше півріччя 2020-го для Дніпропетровщини. Які плани втілили в життя, а які ще на стадії виконання – розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «COVID-19 вніс корективи в плани на 2020 рік. Ми зосередилися на тому, щоб зупинити розповсюдження хвороби в регіоні. На боротьбу з вірусом область та бізнес спрямували понад 320 млн грн. Вони – на сучасне обладнання, тести, захисні та дезінфікуючі засоби, премії лікарям. Нині в регіоні 1394 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Більшість людей, а це 1088 мешканців регіону, вже одужали», – розповів Олександр Бондаренко.
  Попри розповсюдження COVID-19 та карантин, ДніпрОДА не зупинила жодної із запланованих на 2020 рік програм, наголосив Олександр Бондаренко.

  «Пріоритетний проєкт – будівництво нового міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині. Команда вже виконала велику частину документальної роботи, а перша фаза будівництва летовища розпочнеться вже у вересні 2020 року», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА.
  Кипить в регіоні робота і за національною програмою «Велике будівництво». Зокрема, зводять та реконструюють 5 шкіл, 5 стадіонів та 5 садочків по всій області. В середньому, вони готові вже на 69%.

  «Ще один акцент – на ремонт доріг. Цьогоріч в регіоні вже оновили 44 км покриття місцевих автошляхів. Нове життя отримали дороги Васильківка – Миколаївка, Орлівщина – Вільне, Іванівка – Радісне. Ще три дороги та два мости нині в роботі», – сказав Олександр Бондаренко.
  За обласною програмою «Будівництво 100+» у 2020 році ввели в експлуатацію 14 амбулаторій у Дніпрі. Створення сучасних медзакладів – спільний проєкт з Міжнародним банком реконструкції і розвитку. Завершили роботи ще на 6 об’єктах. Зокрема, збудували малі групові будинки в Раївці та Солоному, відремонтували Межівську та Софіївську школи.
  Як зараз проходить будівництво та реконструкція інфраструктурних об’єктів на Дніпропетровщині можна подивитися онлайн.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор