www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Від початку карантину в області склали 8,7 тис адмінпротоколів за порушення протиепідемічних норм
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині склали 8,7 тис адмінпротоколів за порушення норм карантину. Працівники поліції та Держпродспоживслужби реагували на порушення протиепідемічних правил на ринках, у магазинах, громадському транспорті, кафе та перукарнях. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

  «За час пандемії виправдали себе три прості правила, що допомагають вберегти життя і здоров’я людей: носити маски, користуватися дезінфекторами, тримати соціальну дистанцію. За їх виконанням слідкують поліція та Держпродспоживслужба. Так, за відсутність захисних масок у громадських місцях, недотримання санітарних норм на ринках, надання різних послуг без засобів індивідуального захисту вже склали 8,7 тис адмінпротоколів», – зазначили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.
  На водіїв громадського транспорту склали 315 адмінпротоколів, продавців харчових продуктів – 1632, працівників ринку – 74.

  Стосовно директорів та адміністраторів кафе, ресторанів, фітнес-клубів, перукарень, салонів краси оформили 573 протоколи.

  «У регіоні вже два місяці як працюють спеціальні мобільні групи. Вони перевіряють нічні клуби, дискотеки, ресторани, кафе, їдальні. На сьогодні вже охопили по всій області 438 таких закладів. За порушення карантинних норм склали 3195 адмінпротоколів», – додали в управлінні.
  Нині розмір штрафів за порушення правил карантину – від 17 до 34 тис грн для фізичних осіб, від 34 до 170 тис грн – юридичних.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор