www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Вчителів Дніпропетровщини запрошують позмагатися за національну премію Global Teacher Prize Ukraine
Версія для друку Написати листа
Позмагатися за головну вчительську премію країни Global Teacher Prize Ukraine запрошують педагогів Дніпропетровщини. Номінувати на отримання винагороди можуть і школярі та випускники. Заявки приймають до 1 серпня, а переможця оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня. Головний приз – 250 тис грн, повідомили у департаменті освіти у науки облдержадміністрації.

«Global Teacher Prize Ukraine – це свого роду «Нобелівська премія» для вчителів. Її започаткували, аби підняти престиж професії та відзначити внесок вчителів у суспільстві. В Україні кращих педагогів обиратимуть вже вчетверте. Запропонувати претендентів може кожен бажаючий – для цього необхідно лише заповнити онлайн-анкету», – розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Переможець отримає 250 тисяч гривень та поїздку на Global Education and Skills Forum. Найкращого «Вчителя громадянської освіти» заохотять поїздкою у Давос, «Учителя-новатора»  на міжнародний освітній форум. «Видатний вчитель хімії» отримає 200 тис грн. Переможець номінації «Вибір українців» зможе вирушити в освітню подорож.
Світову премію Global Teacher Prize Ukraine започаткували у 2014 році.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор