Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Позмагатися за головну вчительську премію країни Global Teacher Prize Ukraine запрошують педагогів Дніпропетровщини. Номінувати на отримання винагороди можуть і школярі та випускники. Заявки приймають до 1 серпня, а переможця оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня. Головний приз – 250 тис грн, повідомили у департаменті освіти у науки облдержадміністрації.

«Global Teacher Prize Ukraine – це свого роду «Нобелівська премія» для вчителів. Її започаткували, аби підняти престиж професії та відзначити внесок вчителів у суспільстві. В Україні кращих педагогів обиратимуть вже вчетверте. Запропонувати претендентів може кожен бажаючий – для цього необхідно лише заповнити онлайн-анкету», – розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Переможець отримає 250 тисяч гривень та поїздку на Global Education and Skills Forum. Найкращого «Вчителя громадянської освіти» заохотять поїздкою у Давос, «Учителя-новатора»  на міжнародний освітній форум. «Видатний вчитель хімії» отримає 200 тис грн. Переможець номінації «Вибір українців» зможе вирушити в освітню подорож.
Світову премію Global Teacher Prize Ukraine започаткували у 2014 році.