www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Покупки онлайн, мінімум поїздок та застілля у вузькому колі: як безпечно відзначити новорічні свята (КОРИСНО)
Версія для друку Написати листа
Пандемія COVID-19 вносить корективи в святкові плани. Аби безпечно відзначити Новий Рік та Різдво, мешканцям Дніпропетровщини радять уникати великих зборів людей, замовити покупки онлайн, не забувати про маски та дистанцію. Про ці та інші рекомендації розповіли в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

  «Хоча пандемія коронавірусу змінює плани, ми не маємо відмовлятися від святкування. Єдина умова – обрати безпечний спосіб відзначити Новий Рік та Різдво. Це допоможе вберегти власне здоров’я та здоров’я близьких від COVID-19», – зазначили в департаменті.
  Найперше – слід уникати великих зібрань. Привітайте друзів та знайомих телефоном. Святкуйте вдома у сімейному колі.

  Особлива увага – здоров’ю літніх людей. Замість гостин краще подзвонити. Якщо все ж вирішили зустрітися – слід провітрювати приміщення, тримати дистанцію та носити маску.

  За можливості продукти для домашнього святкування замовляйте онлайн. Якщо це неможливо, уникайте години пік у торгових центрах.

  Мінімізуйте поїздки на свята. Відчули себе зле – залишайтеся вдома.

  Не забувайте про головні правила, які допомагають уникнути зараження COVID-19: тримайте дистанцію в 1,5 метри, носіть маску, прикриваючи рот та ніс, регулярно мийте руки та користуйтеся антисептиком, провітрюйте приміщення.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор