www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетрвоській області інформує
Версія для друку Написати листа
Співпраця представників Західнодонбаського управління з органами місцевої влади щодо надходжень до місцевого бюджету

Днями начальник Юр’ївської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова взяла участь у нараді у Юр’ївській райдержадміністрації. Питання, які розглянули учасники наради, стосувались надходжень до місцевих бюджетів, а саме: декларування доходів громадянами (власниками) земельних паїв, надходження доходів в розрізі платників податків за видами доходів до місцевих бюджетів, стан податкового боргу в розрізі кодів бюджетної класифікації та в розрізі платників.
Начальник Юр’ївської ДПІ Ольга Радіонова нагадала присутнім про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році, обов’язок та терміни подання декларації. Вона проінформувала присутніх про електронні послуги та сервіси від податкової служби, які стають все більш популярними. Розповіла, що «Електронний кабінет» – дуже зручний сервіс. Взаємодія між ДПС та платниками податків здійснюється у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів і смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою https://cabinet.tax.gov.ua/ а також на офіційному веб-порталі ДПС України.
Звернула увагу на важливості чіткого дотримання платниками вимог наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», яким надано рекомендації як правильно заповнювати поле платіжного документа «Призначення платежу».
Повідомила, що відповідно до вимог п.35.4 ст.35 ПКУ, згідно з Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835, ДПС України як розпорядник інформації забезпечує оприлюднення, зокрема, інформації про суб’єктів господарювання, в тому числі фізичних осіб-підприємців, які мають податковий борг. Вказана інформація із зазначенням сум боргу окремо до державного та місцевого бюджетів розміщується щомісячно в сервісі «Відкриті дані» на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України (www.tax.gov.ua).
За підсумками проведеної наради учасниками заходу визначено першочергові завдання, за допомогою яких можливо збільшити надходження коштів до місцевого бюджету.


Питання зупинення податкових накладних розглядались на черговому семінарі-навчанні, проведеному у режимі он-лайн Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області


Сьогодні, 18 червня 2020 року, за організацією Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) у режимі он-лайн проведено семінар-навчання для представників аграрного бізнесу Дніпропетровщини.
Семінар відбувся за участі начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС Каліногорської Вікторії, начальника управління податкового моніторингу ГУ ДПС Сіданченко Вікторії та начальника управління комунікацій ГУ ДПС Осипової Манушак,

а також першого заступника Голови Громадської ради при ГУ ДПС (далі – Громадська рада) Крапивки Михайла, членів Громадської ради – представників комітету аграрного бізнесу та аграріїв області.
Відкрила семінар-навчання начальник управління комунікацій ГУ ДПС Осипова Манушак.
На семінарі розглядалися найактуальніші питання, пов’язані із процедурою зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також деякі особливості заповнення Таблиці даних платника.
Особливу увагу на заході приділено необхідності дотримання платниками ПДВ вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 (далі – Порядок) та деяким особливостям подання Таблиці даних платника податку (Додаток 5 до Порядку) (далі – Таблиця).
Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС Каліногорська Вікторія проінформувала присутніх про повідомлення щодо розблокування зупинених податкових накладних та порядку заповнення Таблиці.
Крім того, на семінарі-навчанні розглянуто алгоритм дії платника ПДВ у разі отримання ним квитанції про блокування податкових накладних/розрахунків коригування.
Начальник управління податкового моніторингу ГУ ДПС Сіданченко Вікторія звернула увагу присутніх на основні положення Порядку стосовно критеріїв ризиковості платника ПДВ та ризиковості здійснення операцій, а також про ознаки безумовної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.
Захід пройшов у форматі конструктивного та жвавого діалогу з учасниками семінару-навчання, що підтверджує актуальність його тематики.
Присутні отримали фахові відповіді на питання.
Представники бізнесу подякували податківцям за продуктивне спілкування
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор