Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Під сучасний медзаклад реконструюють один з корпусів дніпровської лікарні №15. Це – частина обласної програми «Будівництво 100+». Підрядники вже виконали понад 80% робіт. Нині тривають оздоблювальні роботи усередині та благоустрій території. Про це повідомив в.о директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Михайло Лємаєв.

    «Центр паліативної допомоги стане першим в області медзакладом для невиліковно хворих пацієнтів. Він розрахований на 46 людей. Там буде 12 одномісних кімнат та 17 двомісних. Нині будівельні роботи у розпалі», розповів в.о директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА Михайло Лємаєв.
    Підрядники вже виконали більшу частину робіт – змонтували покрівлю, зробили енергозберігаючий та вентильований фасад, провели внутрішні комунікації. У більшості кімнат пофарбували стіни та уклали лінолеум. А ще, змонтували новий лікарняний ліфт.

    Нині завершують оздоблювати приміщення та приводять до ладу навколишню територію. Незабаром – візьмуться за зовнішнє електропостачання.