www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Кращим паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України
Версія для друку Написати листа
Кращим паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України

  Видатні паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери протягом року отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення призначили 9 мешканцям Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.
  «Наші спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці – гордість області. Вони виборюють нагороди найвищого ґатунку. Допомагають у цьому їхні тренери. За високі результати кращі з кращих отримають стипендії Президента України», – зазначили в управлінні.
  Цього року стипендіатів удвічі більше, ніж минулого. На початку травня 23 паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери отримали грошове заохочення.

  Нині щомісячні премії призначили ще 7 спортсменам та двом тренерам. Серед них – чемпіонки світу з легкої атлетики Наталія Кобзар та Анастасія Москаленко, срібні призерки чемпіонату світу з плавання Діана Погорелова та Аніта Махник. А ще чемпіонка ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з шахів Інга Руденко, бронзовий призер чемпіонату світу з легкої атлетики Владислав Загребельний і срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики Оксана Ботурчук.

  Грошові премії тренерам – Ірині Куликовій та Ганні Печко.

  Всі вони щомісяця протягом року отримуватимуть від 7 до 15 тисяч гривень.

  Загалом Президент призначив стипендії 45 українським спортсменам-паралімпійцям, дефлімпійцям та тренерам.  Весь список – за посиланням (https://www.president.gov.ua/documents/2082020-34017)


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ed/64c/5a8/5ed64c5a8451b923866630.jpg

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор