Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Кращим паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України

  Видатні паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери протягом року отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення призначили 9 мешканцям Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.
  «Наші спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці – гордість області. Вони виборюють нагороди найвищого ґатунку. Допомагають у цьому їхні тренери. За високі результати кращі з кращих отримають стипендії Президента України», – зазначили в управлінні.
  Цього року стипендіатів удвічі більше, ніж минулого. На початку травня 23 паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери отримали грошове заохочення.

  Нині щомісячні премії призначили ще 7 спортсменам та двом тренерам. Серед них – чемпіонки світу з легкої атлетики Наталія Кобзар та Анастасія Москаленко, срібні призерки чемпіонату світу з плавання Діана Погорелова та Аніта Махник. А ще чемпіонка ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з шахів Інга Руденко, бронзовий призер чемпіонату світу з легкої атлетики Владислав Загребельний і срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики Оксана Ботурчук.

  Грошові премії тренерам – Ірині Куликовій та Ганні Печко.

  Всі вони щомісяця протягом року отримуватимуть від 7 до 15 тисяч гривень.

  Загалом Президент призначив стипендії 45 українським спортсменам-паралімпійцям, дефлімпійцям та тренерам.  Весь список – за посиланням (https://www.president.gov.ua/documents/2082020-34017)


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ed/64c/5a8/5ed64c5a8451b923866630.jpg