www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Психологічна реабілітація учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності у 2020 році
Версія для друку Написати листа

  Управляння соціального захисту населення Межівської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до постанови КМУ від 27 грудня 2017 № 1057 “Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” (із змінами) до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включено:
  ДП Санаторій “Верховина” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”, який знаходиться за адресою: с. Сойми, Міжгірський район, Закарпатської області;
  ДП “Південь-Курорт-Сервіс” на базі санаторію “Орізонт”, який знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1А;
  Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.
  З питання отримання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Межівської райдержадміністрації за адресою: смт. Межова, проспект Незалежності, 7, кабінет № 4, телефон для довідок 60867.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор