www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
В містах Дніпропетровщини вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною до кінця опалювального сезону
Версія для друку Написати листа
В містах Дніпропетровщини вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною до кінця опалювального сезону

  У містах Дніпропетровської області «закріпили» вартість теплової енергії та гарячої води до кінця опалювального сезону. Відповідний меморандум підписали Кабмін, НКРЕКП, Нафтогаз та мери. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

  «В холоди мешканці багатоповерхівок будуть з водою та теплом в оселях. При цьому – не отримають додатковий «удар» по кишенях», – наголосив Володимир Орлов.

  Серед домовленостей, закріплених меморандумом, – безперебійне постачання тепла в домівки до кінця опалювального сезону. Водночас вартість послуги не зміниться.

  «Від мешканців нашого міста хочу сказати: всі ми підтримуємо ініціативу Президента, Кабміну, – сказав очільник Синельникового Дмитро Зражевський. –Це крок в урегулюванні проблеми тарифної політики в нашій державі».

  Підприємствам теплопостачання дадуть відстрочку оплати за газ. А ще – відшкодують різницю між ринковою ціною блакитного палива та ціною в тарифах за тепло. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій не ляже на плечі місцевого самоврядування.

  «Раніше була така практика: якщо вводилися якісь пільги, то відшкодування за них покладалося на міста. Цього разу такого не буде. Тому ми вітаємо меморандум», – зазначив очільник міста Підгородне Андрій Горб.

  Не допустити збільшення тарифного навантаження на людей – завдання Президента України Володимира Зеленського.

  Уряд попіклувався і про мешканців індивідуальних домогосподарств. З 1 лютого діє гранична ціна за газ – 6,99 грн за кубометр. Запровадили й компенсацію за оплату електроенергії та спростили механізм оформлення субсидій.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор