www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у вебінарі для експортерів
Версія для друку Написати листа
Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до триденного вебінару «Інструменти для швидкого старту». Участь безкоштовна, але кількість місць – обмежена. Подати заявки можна до 23 липня. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Організатори оберуть до 40 учасників – по 2 представника від 20 українських компаній. Вони дізнаються, як спланувати та розпочати експортну діяльність. Навчаться оцінювати експортну спроможність компанії та обирати потенційні ринки збуту. А ще – аналізувати та визначати ціни товарів, розробляти торгові пропозиції, знаходити партнерів», – розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
    Навчання проходитиме на онлайн-платформі ZOOM 28-30 липня. Аби взяти участь у вебінарі, слід до 23 липня заповнити анкету тут.
    Export Bootcamp для експортерів організовує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві із Офісом з просування експорту України.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор