www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Обласні театри Дніпропетровщини відновлюють роботу після карантину
Версія для друку Написати листа
Обласні театри Дніпропетровщини відновлюють роботу після карантину

    У червні на Дніпропетровщині роботу відновлюють обласні театри та концертні зали. Вистави проходитимуть із дотриманням карантинних обмежень, повідомила начальниця управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина.
    «Під час карантину культурно-мистецькі заклади області успішно працювали в режимі онлайн. Але для творчої людини потрібно не тільки дарувати емоції, а й отримувати їх. У червні театри Дніпропетровщини починають відкривати свої зали для глядачів. В регіоні діє адаптивний карантин, тому вистави та концерти проходитимуть з урахуванням обмежень. Зокрема, це стосується і заповнення залів – не більше однієї людини на 5 кв м», – розповіла начальниця управління Наталія Першина.
    Наприклад, у залі Дніпропетровського академічного театру опери та балету одночасно можуть знаходитися 157 відвідувачів. У Дніпровському академічному театрі драми та комедії – 96, в академічному обласному українському молодіжному театрі – 34.

    У великому залі філармонії імені Л.Б. Когана заповнюватимуть 210 місць, у малому – 64. Максимальна кількість слухачів в Будинку органної та камерної музики – 61.
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ee/33b/f18/5ee33bf187d43392234891.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор