www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти онлайн-навчання з розвитку власної справи
Версія для друку Написати листа
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти онлайн-навчання з розвитку власної справи

  В Україні запустили Національну онлайн-школу для підприємців. Пройти безкоштовне навчання можна на базі платформи «Дія. Бізнес». Перша програма «10 кроків до власної справи» вже доступна на сайті. Щомісяця з’являтимуться нові курси. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
  «На онлайн-платформі «Дія. Бізнес» бажаючі зможуть дізнатися, як розпочати власну справу та отримати фінансування на розвиток бізнес-ідеї, складати фінансовий план та правильно вести бухгалтерську звітність, просувати продукт та управляти командою. Запрошуємо долучитися і мешканців Дніпропетровщини – це буде корисно як підприємцям-початківцям, так і тим, хто хоче розвивати власну справу», – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
  Навчання проходитиме у форматі освітніх серіалів. Після перегляду відеороликів учасники зможуть пройти тестування, завантажити додаткові матеріали та отримати сертифікат.

  Проєкт втілює Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації та у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії і Фондом ефективного врядування Великої Британії.

  Пройти навчання можна за посиланням
  ttps://business.diia.gov.ua/school?fbclid=IwAR1m183x25T_cqkJChxPbJI7buSC7IPmJq519aLD3KyZSd1PhhoYsKVJInY


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f0/5ce/0e3/5f05ce0e30228429842294.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор