www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У 2020 році на Дніпропетровщині відкрили 24 нові сонячні електростанції
Версія для друку Написати листа
У 2020 році на Дніпропетровщині запрацювали 24 нові сонячні електростанції. Їхня потужність – понад 102 МВт. Цього достатньо, аби забезпечити електроенергією майже 43 тис домогосподарств, повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

    «Дніпропетровщина активно розвиває відновлювану енергетику, найперше – сонячну. За останні чотири роки «зелена» галузь помітно набрала обертів. Адже енергія від «світила» екологічна й невичерпна. У 2020 році в області з’явилися 24 нові сонячні електростанції. Всі СЕС регіону побудовані за рахунок інвесторів без залучення будь-яких бюджетних коштів», – зазначили в управлінні.
    Одну з великих та сучасних електростанцій нещодавно відкрили у Межівській громаді. Її звели коштом вітчизняного інвестора. Встановили близько 24 тис сонячних панелей. Потужностей вистачить, аби забезпечити електроенергією до 1,4 тис домогосподарств. Інвест-проєкт – наймасштабніший для громади за останні 30 років. Найближчим часом запланували побудувати ще чотири СЕС у Межівській ТГ.

    Загалом у регіоні працює 120 сонячних електростанцій. Із них 2 входять до п’ятірки найпотужніших в Європі: Покровська та Нікопольська.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор