www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Цьогоріч на Дніпропетровщині пробне ЗНО відбудеться у червні
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч абітурієнти Дніпропетровщини складатимуть пробне ЗНО 15 та 17 червня. Завантажити запрошення-перепустки учасники зможуть у своїх особистих кабінетах із 1 червня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Цьогоріч через поширення коронавірусу в Україні суттєво змінилися і сам освітній процес, і вступна кампанія. Але, незважаючи на введені обмеження, абітурієнти все ж таки зможуть спробувати свої сили під час пробного ЗНО. Головна умова – учасників пускатимуть до пунктів проведення тестування тільки у масках або респіраторах», сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
  15 червня відбудеться тестування з української мови та літератури. 17-го – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

  При собі слід мати оригінал паспорту або ID-картку та запрошення-перепустку. Також рекомендують взяти з собою дві-три ручки з чорнилами чорного кольору, пляшку з питною водою та антисептик для рук.

  Визначити результати можна буде за допомогою спеціального онлайн-сервісу. Деталі – тут.
  Основна сесія ЗНО-2020 проходитиме з 25 червня до 17 липня.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор