www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Сорсингова платформа ДУ “Офіс з просування експорту”
Версія для друку Написати листа

  Сорсингова платформа ДУ “Офіс з просування експорту” представляє собою онлайн-каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня сорсингова платформа поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного партнера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

  Зареєструватись на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті ДУ, обравши послугу “Сорсинг” та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт (https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing­_service_page/)
  Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступним критеріям:
  1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
  2. Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.
  3. Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.
  4. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.
  5. Наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою.
  При реєстрації на Сорсинговій платформі компанії не надають ніяких документів. Вони реєструють свій профіль на сайті Офісу, детально заповнюють інформацію та контактні дані. Далі в їх профілі вже є перелік послуг, які вони можуть отримати від нашого Офісу, в тому числі й Сорсингова платформа. Єдиною необхідною умовою для верифікації компанії на ній, це наявність англомовного сайту, або англомовної візитки основного сайту компанії.
  Тому що аудиторія, на яку розрахований цей каталог це іноземні імпортери.
  До Офісу часто звертаються іноземні компанії напряму або через посольства у пошуках потенційних українських партнерів у виробленні товарів та послуг. Такий запит спершу надсилається компаніям, які зареєстровані в базі, які підходять під запит (тобто які виробляють такі продукти чи послуги), далі цей запит вивішується на нашому сайті та сторінці Facebook.

  З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням: https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sourcing


  Ознайомитись із структурою та наповненням Cорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/.

  Також Офіс промотує цю платформу серед іноземних партнерських організацій, посольств та під час бізнес торгових місій, які організовуються Офісом.
  Всі наші основні новини, ви можете бачити на сторінці Офісу у Фейсбуці(https://www.facebook.com/exportpromotionoffice)та на сайті.
  Попри реєстрації на платформі, підприємства,які зареєстрували свій профіль, мають змогу замовити інші послуги Офісу. Вони всі безкоштовні.
  На разі на Сорсинговій платформі є верифікованих 420 компаній.
  Контакт, для додаткових питань 066 559 7930, Валентина Ляшенко.

  Представники Дніпропетровської області (серед інших):
  ТОВ “ДЖАЙ-ГРУП” (м. Дніпро, вирощування зернових культур)
  ТОВ “Щедро” (м.Дніпро, кетчупи та майонези)
  ПрАТ “ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХАРЧОВИХ КОНЦЕН­ТРАТІВ” (м. Дніпро, ТМ “Золотое Зерно”)
  ТОВ “ЦКС” (м.Дніпро, будівельна діяльність)
  ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ “СМАРТІКО” (м.Дніпро, виробництво спеціалізованих інструментів та обладнання).
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор