www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканцям Дніпропетровщини нагадали про правила безпеки на льоду (КОРИСНО)
Версія для друку Написати листа
Обережно – крихка крига! Мешканців Дніпропетровщини застерігають не виходити на ледь замерзлі водойми. Про основні правила безпеки на льоду нагадали в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

  «Тільки-но стовпчики термометрів поповзли вниз і на водоймах області з’явилася перша крига, на лід почали виходити любителі зимової рибалки. Нерідко заради розваг на ледь замерзлі ставки та річки потрапляють і діти. Але через мінливу погоду крига ще дуже тонка, а тому – особливо небезпечна. Вкотре закликаємо мешканців Дніпропетровщини не нехтувати власною безпекою», – сказали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.
  Перш ніж вийти на лід, слід переконатися у його міцності. Зробити це можна за допомогою палки, але в жодному разі не перевіряти ударом ноги. Якщо з’явилися тріщини або виступила вода – ходити по кризі небезпечно. Щоб витримати людину, товщина льоду має бути не менше 7 сантиметрів.
  Не можна виходити на лід у темний час доби, в умовах туману та поганої видимості. Не слід збиратися великими компаніями та залишати дітей без нагляду.
  На замерзлій поверхні водойм потрібно оминати ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Під ним лід значно тонший, там можуть бути приховані тріщини та ополонки.

  У разі нещасного випадку, слід викликати рятувальників за номером 101.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор