www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відсьогодні абітурієнти Дніпропетровщини можуть зареєструватися на ЗНО
Версія для друку Написати листа
Сьогодні на Дніпропетровщині стартувала реєстрація на ЗНО-2021. Заповнити заявки абітурієнти зможуть до 5 березня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Цьогоріч на абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання, чекають нововведення. Найперше – до переліку обов’язкових предметів додали ще одну дисципліну. У 2021-му окрім української мови та літератури, історії України або іноземної мови абітурієнти мають скласти математику. Додатково вони можуть обрати ще максимум 2 предмети, – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – На півгодини збільшиться тривалість іспиту з української – на тест відведуть 3 години 30 хв».
  Основна сесія ЗНО-2021 відбудеться у травні-червні. 21 травня здаватимуть хімію, 24-го – іспанську, німецьку та французьку мови, 25-го – англійську, 28-го – математику.

  1 червня абітурієнти, які вступатимуть на гуманітарні факультети, складатимуть тести з української мови та літератури. Ті, хто обрав технічні спеціальності – українську мову.

  4 червня відбудеться тестування з історії України, 7-го – фізики, 10-го – біології, 15-го – географії.

  Результати ЗНО опублікують до 30 червня. Учасники зможуть побачити їх на своїх інформаційних сторінках.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор