www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Нові земельні права: як отримати безкоштовну консультацію
Версія для друку Написати листа
Нові земельні права: як отримати безкоштовну консультацію

  Уже влітку в Україні відкриють ринок землі. Як правильно розпорядитися власною ділянкою або придбати кілька гектарів? Отримати безкоштовну консультацію можна у центрах правової допомоги. Про це розповів начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Сергій Корнієвський.

  «Земельна реформа – топова тема для українців. За роз’ясненнями нового Закону краще звернутися до юристів. На Дніпропетровщині – 32 осередки безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію можна і онлайн», – розповів начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Сергій Корнієвський.

  Центри правової допомоги працюють у Дніпрі, Павлограді, Нікополі, Кам’янському, Кривому Розі. Отримати безкоштовну консультацію можна і в бюро. Їх в області 27.

  Фахівці виїжджають в райони. Про майбутню зустріч інформує сільрада.

  «Консультуємо землевласників про нові права та можливості. Як розпорядитися майном та захистити його у разі потреби», – сказала в.о. директора Регіонального центру у Дніпропетровській області Ніна Тутова.

  Правову допомогу можна отримати і онлайн. Або звернутися на гарячу лінію: 0 800 213 103. Працює цілодобово та безкоштовно.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор