www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпропетровській ОДА громадськість навчають ефективно співпрацювати з органами влади
Версія для друку Написати листа
Як написати соціальний проєкт, провести громадську експертизу та що таке публічні консультації? У Дніпропетровській ОДА громадськість навчають ефективно співпрацювати з органами державної та місцевої влади. Такий тренінг – ініціатива громадської ради при облдержадміністрації.

  «Основна мета громадських організацій – залучати суспільство до участі у державних процесах. Тому їх представники мають постійно підвищувати свій професійний рівень. Організували тренінг, аби навчитися новому та вдосконалити фахові компетенції», зазначив голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Віктор Кучинський.
  До зустрічі долучилися лідери громадських організацій, молодь, держслужбовці.

  «Хочу отримати дієві інструменти для взаємодії з органами влади та ефективного громадського контролю. Дізнатися, як правильно побудувати комунікацію з владою та зробити її більш корисною для обох сторін», – розповіла учасниця тренінгу, представниця громадської спілки «Ведичний центр сімейної освіти Сарасваті» Ольга Олінько.
  Найперше учасники обговорили нову концепцію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Говорили й про механізми співпраці органів державної влади з громадськими організаціями.

  «Прагнемо, аби громадянське суспільство набувало, з одного боку, більше впливу. З іншого – більше відповідальності. Щоб громадські організації брали участь у реалізації державної політики через соціальні проєкти. А співпраця з органами влади була максимально ефективною. Але цьому потрібно навчатися. Бо не завжди активісти чітко розуміють, як працює система», – сказала керівниця комітету з євроінтеграції та громадського контролю громадської ради при Дніпропетровській ОДА Олена Зима.
  Серед інших тем тренінгу – доступ до публічної інформації, написання інформаційних запитів та соціальних проєктів, проведення публічних консультацій та громадської експертизи.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор