www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Із початку літа у лісах Дніпропетровщини сталося 60 пожеж
Версія для друку Написати листа
Із початку літа у лісах Дніпропетровщини сталося 60 пожеж

    Із початку літа у лісах Дніпропетровщини сталося 60 пожеж. Найбільше – у Павлоградському та Петриківському лісгоспах. Загалом вогонь охопив понад 19 га території. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.
    «На жаль, найчастіше до пожеж в екосистемах призводить людська недбалість та нехтування правилами безпеки. Вкотре закликаємо мешканців Дніпропетровщини не спалювати стерню та не розводити багаття – особливо поблизу населених пунктів та лісозахисних смуг. За порушення передбачена відповідальність», – зазначили в управлінні цивільного захисту населення Дніпропетровської ОДА.
    Нині через спеку на Дніпропетровщині запроваджений найвищий клас пожежної небезпеки. А отже – мешканцям області заборонено відвідувати ліси. За цим слідкують поліцейські, рятувальники та лісники. За порушення пожежної безпеки у лісах доведеться сплатити від 1530 до 4590 грн штрафу.

    Цьогоріч в Україні у 18 разів збільшили штрафи за знищення або пошкодження рослинності вогнем – до 91 800 грн. Максимальний штраф за підпали стерні та рослинності навколо населених пунктів і вздовж залізниць – 153 тис грн. А за випалювання трави на землях сільськогосподарського призначення можуть покарати позбавленням волі від 2 до 5 років.


https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f0/852/360/5f08523605769937008090.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор