www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
За 5 років кількість інклюзивних класів у школах Дніпропетровщини збільшилась вдесятеро – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
В Україні створюють рівні можливості для освіти дітей. Нині в школах Дніпропетровщини – 1377 інклюзивних класів. Це в 10 разів більше, ніж п’ять років тому. Про це повідомив голова ОДА Валентин Резніченко.

    «Прагнемо створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку дітей, – підкреслив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. – Загалом в Україні в інклюзивних класах навчаються понад 25 тис учнів. Це вдесятеро більше, ніж було 5 років тому. Нині майже кожна друга школа в країні навчає дітей із особливими освітніми потребами. Там створено понад 18,6 тис інклюзивних класів».
    Вдесятеро збільшилася й кількість учнів із особливими освітніми потребами у школах Дніпропетровської області. У регіоні такі діти відвідують 401 навчальний заклад.

    «Інклюзія відкрила нові можливості для соціалізації дітей. У звичайних школах для таких учнів створюємо комфортні умови, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині в області діють 1377 інклюзивних класів. У них навчаються майже 2 тис учнів з особливими освітніми потребами».
    Дітям із особливими освітніми потребами допомагають розвиватися і інклюзивно-ресурсні центри. Нині таких осередків в Україні 635. Із них 35 – на Дніпропетровщині.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор