Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


В разі розповсюдження коронавірусу, Дніпропетровщині на протидію хворобі може додатково знадобитися понад 600 млн грн. До таких висновків дійшли в облдержадміністрації шляхом моделювання різноманітних сценаріїв. Допомогти регіону зголосилися найбільші підприємства області. Вони вже закуповують необхідне обладнання та готові й надалі виділяти кошти на боротьбу з COVID-19. Про це стало відомо під час зустрічі обласного штабу протидії коронавірусу під головуванням очільника регіону Олександра Бондаренка.

  «Забезпечуємо лікарні обладнанням, захисними масками, костюмами. На це з обласного бюджету виділяємо 107 млн грн. Медзаклади регіону готові в разі необхідності приймати хворих на коронавірус та надавати їм всю необхідну допомогу., – зазначив Олександр Бондаренко. – Зараз на Дніпропетровщині – жодного випадку COVID-19. Робимо все, аби зберегти цю позитивну статистику. Проте маємо бути готовими до різних сценаріїв розвитку подій».
  У Дніпропетровській ОДА змоделювали різні можливі сценарії розвитку подій. З’ясували, що на протидію коронавірусу може знадобитися ще понад 600 млн грн. Олександр Бондаренко підкреслив: потребу слід закрити на 100% за допомогою наших бізнес-партнерів і волонтерів.

  Допомогти регіону зголосилися великі підприємства області. Три апарати штучної вентиляції легень для Кривого Рогу вже придбав АрселорМіттал. Ще 10 – Фонди Олени Пінчук та Віктора Пінчука. 2 млн дол виділив Інтерпайп на закупку тестів на коронавірус. Ці та інші компанії пообіцяли активно долучатися й надалі – виділяти кошти або купувати найнеобхідніше.

  «Зекономлені компанією кошти на оренді землі та нерухомості ми гарантовано передаємо на боротьбу з коронавірусом на Дніпропетровщині, – сказав директор Дніпропетровського філіалу групи EASTONE Яков Константиновський. – Це ще 35 млн гривень. Будемо допомагати й надалі. Робити так само закликаємо інших представників бізнесу».
  Під час засідання штабу очільник області Олександр Бондаренко зв’язався з головою Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлом Радуцьким. Стало відомо, що найближчим часом до області надійдуть тест-системи для виявлення коронавірусу.
  До зустрічі обласного штабу протидії коронавірусу приєдналися представники EastOne, Інтерпайпу, ДТЕКа, Метінвесту. Вже завтра в ОДА відбудеться розширена зустріч з бізнесом області.