www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Очільник області привітав мешканку Павлограда із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня»
Версія для друку Написати листа
У родині Гайдамаченків із Павлограда – шестеро чарівних донечок. Ними не навтішаються мати Наталія та батько Сергій. У дружній родині все роблять разом – і їсти готують, і качок вигулюють, і у городі пораються. Заправляє процесом дружина. Вона – і головний ревнитель дисципліни, і джерело натхнення для дітвори. Пані Наталія отримала почесне звання «Мати-героїня». Із державною нагородою її привітав очільник області Олександр Бондаренко. Вручив нагрудний знак та посвідчення.

  «Бажаю великій родині Гайдамаченків здоров’я, щастя, злагоди. Для нас дуже важливо, аби сім’ї були міцні, а діти росли у батьківській турботі та любові. А ще – отримали гарну освіту. Адже навчання – ключ до особистісного зростання та якісного життя у майбутньому», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Гостей родина приймала всімох. Старша донька Юля вже має власну сім’ю. Зараз разом із чоловіком на відпочинку.

  Головний заводій у сім’ї – найменша, трирічна Діаночка. Непосидюча, наче дзиґа. Ще й балувана, бо загальна улюбленка, за словами матері Наталії. Малечу тішать та плекають. Вона майже завжди – у центрі уваги.

  Поруч – стримана Ольга. Дівчина навчається на медсестру. Каже, колись доводилося мамі уколи робити – тоді й обрала майбутню професію. Має й захоплення – випікає торти, пиріжки, млинчики. Пробує безліч рецептів з Інтернету. Мати каже, обігнала навіть її у майстерності.

  Школярки Сніжана, Тетяна та Віра теж не пасуть задніх. Дівчатка і танцюють, і малюють. Одинадцятирічна Тетянка навіть уже обрала справу до душі. Мріє опанувати поліцейську професію та працювати у карному розшуку.

  «Мої доньки – це щастя! Дуже пишаюся ними. В усьому допомагають – немає такого, щоб я самотужки щось робила», – поділилася Наталія Гайдамаченко.
  Державною нагородою «Мати-героїня» відзначають жінок, які виховали п’ятьох і більше дітей та забезпечили їм умови для всебічного розвитку.

  Загалом на Дніпропетровщині за роки незалежності почесне звання «Мати-героїня» отримали понад 27 тис жінок. Із них 12 – у 2020-му.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор