www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Група учасників АТО/ООС розпочала навчання на безкоштовних IT-курсах
Версія для друку Написати листа
Близько 20 ветеранів АТО/ООС розпочали заняття на курсах програмування. Півтора місяці бійці вчитимуться розробляти сайти та будуть опановувати web-дизайн. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА. 

«Надаємо учасникам бойових дій можливість отримати нову сучасну професію, – зазначили в управлінні. – Спеціальність, яку почали опановувати 18 слухачів курсу, називається WEB-розробник. Його завдання – створення привабливого і зручного сайту. Військові навчатимуться працювати в команді, правильно презентувати себе, дізнаються секрети написання резюме і вдалої співбесіди». 
Тривалість курсу – півтора місяці. Навчання проходитиме он-лайн, по два заняття три рази на тиждень. Наприкінці студенти здадуть підсумкові тести та отримають сертифікат про закінчення курсу. Далі вони зможуть пройти стажування та знайти роботу в IT-компанії.
«У мене плани ще масштабніші. Після закінчення курсу збираюся створити сайт для власного проєкту із психодіагностики. Там надаватиму допомогу, зокрема й демобілізованим бійцям, – розповів учасник  курсів Сергій Отчич. – Досвіду в мене достатньо. Майже чотири роки служив на Донеччині офіцером морально-психологічного забезпечення. Залишилося лише навчитися програмуванню. Як то кажуть: «увійти в IT». 
Курс організували управління з питань учасників АТО облдержадміністрації та Комп’ютерна Академія «ШАГ».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор